Нам вдалося гармонійно об’єднати паб та клуб в стінах одного закладу.   Окрім свіжого пива, невід’ємною складовою The Gas Station  стала жива музика – в нас  можна насолодитися духовно. Навіть перетворитися на вишуканого гурмана – на наших сценах виступають видатні місцеві, легендарні столичні та зіркові закордонні музиканти. Шаленством живих виступів можна насолоджуватись щонайменше тричі на тиждень. Кожен концерт завершується  Dance Party під керівництвом досвідченого DJ та супроводжується  виступами наших неперевершених танцівниць. Дівчата гарні настільки, що кожна з них могла б одягнути корону Місс Галичини – щонайменше. Наразі, вони цілком задоволені своїм статусом королеви клубу  The Gas Station.

Ті особи, що не бажають танцювати до сходу сонця, та брати участь у пивних змаганнях, можуть затишно посидіти в одному з залів другого поверху. Кухарі ресторану виконають будь-які кулінарні забаганки, а атмосфера сприятиме романтичному побаченню. Загалом, можна і без романтики – опанувати зручне крісло, ковтнути запашної кави та відкрити свій ноутбук. Організувати, таким чином, власну роботу на виїзді, відправившись у подорож дорогами світової мережі.

Ми вміємо вгодити кожному нашому гостю. І одному, і великій громаді. Майстер - класом нашого професіоналізму ми вважаємо організацію весілля. Наше старовинне місто не багате на великі ресторанні зали. Саме тому ми створили простір, що забезпечує проведення грандіозної забави півтисячі осіб. А можливо й більше, якщо задіяти ресурс третього поверху. 
Не менш вдалим стає використання наших просторів для організації випускних вечорів, корпоративних святкувань та гучних ювілеїв. Команда наших евент-менеджерів напише та реалізує сценарій свята, та забезпечить його унікальну реалізацію.

Окремою спеціалізацією ми вважаємо організацію презентацій та конференцій – останнім часом у Львові їх проводиться безліч, для компаній регіонального, національного та світового рівня. З гордістю констатуємо, що добра половина з них пройшла саме у наших стінах. Ми забезпечуємо усі етапи такого заходу:  зустріч групи, її розселення, обраний режим харчування, вечірній відпочинок та прогулянки нашим старовинним містом. Задля цієї мети клуб розташований якнайвдаліше: від нас до Опери сім хвилин повільного, пішого ходу.

ico_gas ico_strip ico_coy ico_gryl ico_amigo ico_mex ico_ugly ico_sushi ico_cork Яндекс.Метрика